Audioknihy

Audioknihy, ktoré môžete mať ihneď, kdekoľvek a kedykoľvek

V spolupráci s Audiolibrix domácim i zahraničným čitateľom prinášame kombináciu radosti i múdrosti zabalenej do atraktívne obsahu v audio podobe.

Slovensko - krajina plna tajomstiev, Prazdniny s deduskomSlovensko - krajina plna tajomstiev, Prazdniny s deduskom 2Slovensko - krajina plna tajomstiev, Vodne dobrodruzstvaSlovensko - krajina plna tajomstiev, Vodne dobrodruzstva 2Slovensko - krajina plna tajomstiev, Zivot na kolajniciach

Aj bez cestovania

Sledujeme záujem čitateľskej základne, ktorá síce pozná materinský jazyk, ale pre taký či onaký dôvod, žije v zahraničí. Vďaka knihe si teda nielen oddýchne a povzbudí sa knižným príbehom, ale sa aj poprechádza po rodnej krajine. Nemusí ani nohu dvihnúť, a predsa dostane možnosť potúlať sa po Slovensku. Pre našinca bývajúceho v zahraničí, by bola papierová forma nevýhodná vzhľadom na vzdialenosť. Odosielanie by bolo nesmierne náročné, a čakanie zasa zdĺhavé. Preto sa vďaka audioknihe zopakuje, napríklad, slovná zásoba a Jozef Lapšanský, riaditeľ Spišskej knižnice, ktorý sa podujal na načítanie, rozozvučí aj tú najvzdialenejšiu domácnosť.

Špeciálne potreby

V krajine sa nachádza skupina občanov so špeciálnymi potrebami, ktorej zdravotný stav znemožňuje čítanie klasickým spôsobom. Sú to ľudia so zrakovým hendikepom či iným ochorením a práve oni si nevedia dostatočne vynachváliť možnosť začleniť sa do spoločnosti i takto. Už len samotné zistenie, že tvorca knihy na nich myslí a záleží mu na tom, aby spoznali knižné príbehy a osobitosti našej vlasti, je motivácia natoľko silná, až sa nedá odolať a jednoducho sa musí podľahnúť týmto unikátnym sprievodcom.

Neutíchajúca zvedavosť

Nuž a nakoniec je tu jednotlivec, ktorého zvedavosť neuhasí nič. Nie je podstatné, či je malý alebo veľký, človek má chuť vzdelávať sa a dostať myseľ na nepoznanú plavbu. Vážime si čitateľa bažiaceho po poznatkoch a aj pre neho sú naše audioknihy, ktoré môže mať ihneď, kdekoľvek a kedykoľvek, určené.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Nájdite znova to, čo hľadáte

Hľadať v katalógu