Výhodné knižné balíčky

Výhodné knižné balíčky, ktoré potešia dušu nejedného knihomoľa i príležitostného čitateľa. Knižný balíček POVESTI je určený pre dospelého alebo pokročilého mladého čitateľa. Knižný balíček PREDŠKOLÁK okrem kníh obsahuje aj pexeso pre predškolákov. Knižný balíček ROZPRÁVKA tvoria knihy pre deti a pexeso. Texty v knihách sú písané dvojjazyčne - v slovenskom a anglickom jazyku.

Grid
List

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Aktívne filtre

Knižný balíček PREDŠKOLÁK

Výhodný knižný balíček PREDŠKOLÁK poteší deti a predškolákov. Pozostáva zo slovensko-anglických kníh Po stopách kocúra Felixa a Felix a princeznin prsteň s Pexesom Felix a princeznin prsteň.
Základná cena 28,00 € -10% Cena 25,20 €
Posledné kusy v sklade
View Detail

Knižný balíček POVESTI

Výhodný knižný balíček POVESTI poteší dospelých aj deti obľubujúcich krátke slovenské povesti. Pozostáva zo slovensko-anglických kníh Tajomstvo skalného sokola a Z babičkinej truhlice, Tajomstvá slovenských hradov. Text každej povesti o Slovensku je písaný v slovenskom a anglickom jazyku.
Základná cena 54,00 € -10% Cena 48,60 €
Posledné kusy v sklade
View Detail

Knižný balíček ROZPRÁVKA

Výhodný knižný balíček ROZPRÁVKA poteší každého detského čitateľa. Pozostáva zo slovensko-anglických kníh Dodo v krajine permoníkov a Felix a princeznin prsteň s Pexesom Felix a princeznin prsteň.
Základná cena 30,00 € -10% Cena 27,00 €
Posledné kusy v sklade
View Detail

Knižný balíček SOKOL

Výhodný knižný balíček SOKOL poteší dospelých aj deti obľubujúcich krátke slovenské povesti. Pozostáva zo slovensko-anglickej knihy Tajomstvo skalného sokola a Puzzle o formáte A3. Text každej povesti o Slovensku je písaný v slovenskom a anglickom jazyku.
Základná cena 50,00 € -15% Cena 42,50 €
Posledné kusy v sklade
View Detail